FOR LIFE & MADAGA

Česká profesionální kosmetika na francouzských základech

Historie společnosti

For Life spol. s r.o. vznikla v roce 1993 jako původní česká výrobní společnost bez účasti zahraničního kapitálu se specializací na výrobu a vývoj regenerační kosmetiky.

Primárním zaměřením jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči a pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců).

Od počátku roku 2007 přichází FOR LIFE & MADAGA se zcela novým konceptem „Natural Innovation“.  Nejvýznamnější změnou je zásadní snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konzervační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji. Důležité je také zvýšení podílu stávajících a doplnění nových účinných látek v přípravcích.

Výrobky pro profesionální ošetření a domácí péči jsou distribuovány výlučně do kosmetických salonů a prostřednictvím kosmetiček zákazníkům.

Moderně vybavené laboratoře a velmi přísné sledování jakosti každého produktu jsou spolehlivou zárukou kvality.

V současné době, po několika letech usilovné práce, je FOR LIFE spol. s r.o. uznávanou odbornou společností s významnou pozicí na trhu.

Strategie a kvalita

Základním a prioritním pravidlem při přípravě a následné výrobě našich výsledných produktů je kritérium kvality. Právě tomuto faktoru jsou odřízeny všechny operace od vývoje přípravku, až po jeho finální podobu.

Díky dlouholetým zkušenostem respektují výrobky FOR LIFE & MADAGA přirozené vlastnosti kůže a udržují ji ve zdravém stavu. Cíleně napomáhají udržet kůži zdravou a svěží. Důkazem jsou desetitisíce klientů, kteří výrobky dlouhodobě používají.

Dosažené úspěchy

Dle dosavadních kladných ohlasů odběratelů a uznání z řad odborníků dermatologie, kosmetologie, farmakologie a chemie je možné společnost zařadit mezi špičku ve svém oboru.

Přípravky FOR LIFE & MADAGA díky své kvalitě získávají nejvyšší mezinárodní ocenění.

 

Objednejte si termín ještě dnes

Napište mi prosím prostřednictvím kontaktního formuláře níže, nebo mi zavolejte na telefonní číslo 774 888 506.