Trendy v líčení na rok 2019

Víte, jaké trendy v líčení jsou pro tento rok in? Podívejte se na tipy, které nás budou provázet letošním rokem a které vám nezatíží peněženku.

Zaměřeno na rty

Výrazné rty letos udávají trend celého líčení. V kombinaci s nenápadným nude make-upem jsou výrazné rty jasná volba. Metalické odlesky, ale i klasika v podobě růžové, červené nebo lila rtěnky by neměly chybět v žádné kabelce. Jaká je vaše oblíbená barva rtěnky? Nezapomeňte, že letos je v kurzu přirozenost, takže pokud si nepřejete poutat pozornost na rty, postačí vám balzám nebo krémová rtěnka v tělovém odstínu.

Přirozený make-up

Přirozený make-up, který zcela splyne s tónem vaší pleti, je nutností. Vždy si dostatečně ohlídejte, zda jste zvolili ten správný odstín – rozhodně se nedoporučuje aplikovat make-up tmavších odstínů, než je vaše pleť. Pokud si nejste jisti, požádejte o radu odborníků v kosmetickém salóně. Konturování lícních kostí přestává být v módě. Nastupuje co největší oslava ženské přirozené krásy – postačí vám podkladová báze nebo korektor, make-up a pudr – vaše pleť bude sjednocená a přirozená.

Výrazné obočí

Dávno pryč jsou doby, kdy bylo v módě tenké obočí. Nyní je in obočí výrazné. Permanentní make-up obočí vám zajistí trvalý efekt v případě, že si nepřejete několikrát denně dokreslovat obočí pomocí řasenky, stínu nebo tužky.

A co řasy?

V letním období, kdy se nejraději vidíme na koupališti či jinde u vody, je nejlepším řešením nabarvení řas černou barvou – zůstanou vám tak přirozeně zdůrazněné a vy nebudete mít obavu o to, jestli nemáte někde rozmazanou řasenku.

Barva roku

Za barvu roku pro rok 2019 byla vyhlášena Living Coral, jedná se o jemný korálový odstín – výborné je, že sluší naprosto všem typům žen. Zásobte se korálovou barvou - v podobě očních stínů, oblečení nebo barvy na vlasy.

Tento rok přeje především přirozené ženské kráse, která je pomocí dekorativní kosmetiky vyzvednuta, ne přebita.

„Žena by měla být dvě věci: okouzlující a nádherná.“ ~ Coco Chanel